Dzień Otwarty

21 marca br. nasza szkoła zorganizowała Dzień Otwarty.

Na nasze zaproszenie odpowiedziała liczna grupa gimnazjalistów wraz z nauczycielami oraz rodzicami z całego województwa.

Uczniowie zapoznali się z ofertą edukacyjną naszej szkoły, poznawali nasze tradycje, zwyczaje i historię. Oglądali sale lekcyjne, brali udział w degustacji potraw przygotowanych specjalnie na tą okoliczność przez naszych zdolnych gastronomów pod czujnym okiem Pani Zofii Zamelskiej. Była także okazja do sprawdzenia swoich umiejętności na kasie fiskalnej w pracowni handlowej, której opiekunem jest Pani Małgorzata Dec. W pracowni fryzjerskiej Panie Joanna Budzyń – Olszanowska i Anna Dudzińska nadzorowały proces powstawania oryginalnych fryzur wykonywanych przez uczennice klas fryzjerskich. Trasa „wycieczki” po budynkach naszej szkoły przebiegała również przez stanowisko dekarsko – budowlane . W tym miejscu służyła pomocą i doradzała Pani Bożena Malarska. Na uwagę zasługuje pracownia hotelarsko – turystyczna przygotowana przez Panią Jowitę Budzińską, w której to można było zobaczyć ciekawe pamiątki z różnych stron świata, plakaty, foldery oraz obejrzeć filmy edukacyjne.

Obiektyw aparatu zawędrował do naszej drukarni, gdzie nasi goście mogli zapoznać się z procesem powstawania książek. Nasi informatycy mogli się pochwalić niedawno utworzoną, nowoczesną pracownią komputerową. Pani Magdalena Rosik, opiekun pracowni, przygotowała szereg gier logicznych wprowadzających do programowania. W pracowni logistycznej można było podpatrzeć jedną z lekcji logistyki, którą poprowadził Pan Grzegorz Piekarek.

 

Uwieńczeniem tego owocnego dnia był wiosenny koncert wykonany przez naszych szkolnych artystów pod nadzorem Pani Lucyny Magierowskiej – Siruk i Pani Dagmary Sochy.

Nad prawidłowym przebiegiem tego wydarzenia oraz jego organizacją czuwała Pani Iwona Rożniatowska.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w równie licznym gronie.

Autorzy: Katarzyna Dumana, Lucyna Magierowska-Siruk.

(Visited 68 times, 1 visits today)

Sondy

Jakie szkolenie Cię interesuje?

Wyniki

Loading ... Loading ...