Neo jest nasz!

29 listopada br. klasa 3 Ta Publicznego Technikum WZDZ w Opolu wraz z wychowawcą adoptowała wirtualnie psa z Fundacji „Mali Bracia” z Paryża w gminie Domaradz. Wspólnie zdecydowaliśmy o adopcji dziewięcioletniego psa o imieniu Neo. Jest to czarny przystojniak z białym krawatem. W schronisku przebywa od roku. Jest bardzo posłuszny i, jak każdy psiak, marzy o bliskości człowieka, której domaga się swoimi pełnymi łagodności i spokoju oczami.
Klasa 3 Ta będzie wspierała utrzymanie Neo comiesięczną wpłatą, której minimalna wysokość to 20 zł. To dla naszej grupy niewiele, a dla Neo, to może oznaczać zakup leków lub karmy. Każdy z Was może wirtualnie adoptować zwierzaka. Można to zrobić indywidualnie, z grupą znajomych, z całą klasą lub dołączyć się do naszej akcji.
W schronisku „Małych Braci”, tak jak i w innych tego typu instytucjach, przebywa wiele bezdomnych psów i kotów, które z utęsknieniem czekają na ciepły i kochający dom, taki do końca życia… Dlatego jeśli chcesz mieć swojego zwierzaka, NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Dagmara Socha

Nasz Neo:

http://malibracia.org/blogDetails/neo

(Visited 51 times, 1 visits today)