Podsumowanie Konkursu Udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla uczniów gimnazjów woj. opolskiego

Działając w oparciu o słowa: UCZY, KSZTAŁCI, DOSKONALI – będące dewizą WZDZ- w dniu 07 grudnia 2016 r. zorganizowaliśmy po raz piąty KONKURS UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO. W spotkaniu łączącym teorię z praktyką uczestniczyło 11 zespołów z terenu województwa. Kierując się zasadą nauki przez zabawę gimnazjaliści nie tylko sprawdzili swoja wiedzę i umiejętności rozwiązując praktycznie problemy ratownicze, ale także uczestniczyli w wielu atrakcjach przygotowanych przez młodzież szkół WZDZ.

Nasi uczniowie pełnili liczne funkcje organizacyjne (rejestratorzy, pozoranci, przewodnicy, łącznicy, sędziowie i inne) oraz prezentowali swoje umiejętności zawodowe w naszym salonie fryzjerskim, pracowniach: gastronomicznej, handlowej, mechatronicznej, mechanicznej, informatycznej (organizując turniej CS) oraz w drukarni.

 

 

Serdecznie dziękujemy studentom Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu będących pod opieką Pani mgr Jolanty Żurakowskiej za wydatną pomoc w realizacji konkursu.

 

Podsumowując konkurs:

I miejsce zajął zespół Publicznego Gimnazjum Nr 4 w Brzegu pod opieką Pani Barbary Pyrek

II miejsce- Publiczne Gimnazjum Nr 5 w  Opolu – opiekun Pani Anna Zembaczyńska

III miejsce – Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Brzegu – opiekun Pan Marcin Kozik

W prawdzie to przedsięwzięcie, z tak licznym udziałem młodzieży i dorosłych, wyłoniło laureatów, ale zwycięzcą jest każdy z nas.

 

Uczniowie i pracownicy szkół WZDZ w Opolu

pod przewodnictwem mgr Zygmunta Budzińskiego

 

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia:

Grupa A

Grupa B

Grupa C

(Visited 68 times, 1 visits today)

Sondy

Jakie szkolenie Cię interesuje?

Wyniki

Loading ... Loading ...