KONKURS RECYTATORSKI Zamieszczono: 16.01.2020


ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W XXVI KONKURSIE RECYTATORSKIM "JUGEND TRÄGT GEDICHTE VOR” / "MŁODZIEŻ RECYTUJE POEZJĘ”.           

Drodzy uczniowie!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym przez nas XXVI Konkursie Recytatorskim "Jugend trägt Gedichte vor” / "Młodzież recytuje poezję” .

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, oraz szkół średnich. Uczniowie klas I-III szkół podstawowych mogą brać udział wyłącznie w eliminacjach szkolnych i gminnych.

Każdy z uczestników konkursu recytuje dwa utwory poetyckie w języku niemieckim (nie będące przekładami na j. niemiecki z innych języków).

Eliminacje szczebla podstawowego (szkolne) – luty/marzec 2020 Eliminacje gminne – do 20 marca 2020 (jest to termin dostarczenia protokołu do biura TSKN w Opolu)

Eliminacje rejonowe odbędą się o godzinie 9.30 w następujących miejscowościach: Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie się do Lucyny Magierowskiej - Siruk ( nauczyciel języka niemieckiego). 

Regulamin oraz załączniki są dostępne do pobrania pod linkiem: http://skgd.pl/dzialalnosc-kulturalno-oswiatowa/dzialalnosc-oswiatowa-tskn/konkurs-recytatorski-w-jezyku-niemieckim-mlodziez-recytuje-poezje/

Galeria


Zdjęcie 1

Polecane