Występ Jonatana w SCK Opole

Dnia 2 czerwca  2017 roku w Studenckim Centrum Kultury w Opolu odbyła się  6. edycja konkursu pod hasłem „I know, I can”. Założeniem organizatora, czyli biura europosłanki, Pani Danuty Jazłowieckiej, jest propagowanie umiejętności praktycznego posługiwania się  językiem angielskim, a nie tylko biernej jego znajomości.
Podobna idea przyświeca  konkursowi „Pokaż język: odkryj Szekspira”.  Dzięki wystartowaniu w tym anglojęzycznym konkursie teatralnym, członkowie koła teatralnego „Euforia” przy WZDZ w Opolu wzięli udział w warsztatach teatralnych w OTLiA, Jonatan Koźlik dał koncert na scenie NCPP, a jesienią 2017 będziemy uczestniczyć w wyjeździe do Brukseli.


Tegoroczną edycję konkursu dla uczniów szkół gimnazjalnych „I know, I can” ponownie uświetnił występ naszego gitarzysty, Jonatana, który wzbudził duży entuzjazm wśród  gimnazjalistów. Dziękujemy Jonatanowi za wysiłek włożony w przygotowania do tego koncertu, a tym samym pracę na rzecz naszej szkoły.
Dziękujemy organizatorom, czyli Pani Jazłowieckiej i Jej wspaniałym współpracownikom, za zaproszenie i mamy nadzieję na spotkanie w podobnej atmosferze już za rok 🙂

Wysłuchaj audycji z wywiadem Jonatana!

http://doxa.fm/slider/uczniowie-zaspiewali-w-sck-konkurs-danuty-jazlowieckiej-zakonczony/

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia w SCK!

(Visited 106 times, 1 visits today)