Kolorowy Świat Dziecka Zamieszczono: 13.06.2021


W upalne popołudnie, 11 czerwca 2021 roku, Wolontariusze z Zespołu Szkół Budowlanych w Opolu wraz z wolontariuszami z Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Opolu zorganizowali festyn pt. ,,Kolorowy świat dziecka'' dla dzieci, które przebywają z mamami w Monarze w Zbicku. Do organizacji tego wydarzenia włączył się również Ochotniczy Hufiec Pracy w Opolu oraz Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża,który przeszkolił mamy z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Dzieci chętnie korzystały z przygotowanych przez wolontariuszy atrakcji.

 A było w czym wybierać! Malowanie twarzy, ogromne bańki, balony, kolorowanki, malowanki, lekcje tańca,tor przeszkód, chusta klanzy, wyroby z masy solnej.

Przygotowaliśmy 7 stanowisk, na których dzieci mogły sprawdzić swoją sprawność sportową oraz rozwijać zdolności manualne.

Na tego kto zebrał odpowiednią ilość punktów w konkurencjach czekały nagrody ufundowane przez Panią Krystynę van Dijk oraz dyplomy i medale potwierdzające udział w wydarzeniu.

Przekazaliśmy również prezenty od naszych darczyńców.

Gorąco dziękujemy naszym Wolontariuszkom: Magdalenie Napieraj i Annie Cicheckiej za czas i pracę włożoną w realizację przedsięwzięcia.

Dziękujemy!!!

Gorące podziękowania kierujemy również do mieszkanek Ośrodka za serdeczne i ciepłe przyjęcie nas! Dziękujemy za umożliwienie naszym wolontariuszom jazdy konnej.Było to dla nich ogromne przeżycie.

Mamy nadzieję, że niebawem spotkamy się na kolejnym festynie!

Galeria


Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7

Polecane