OKZ OPOLE Zamieszczono: 10.10.2019


Kursy z branży BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY
  1. Pierwsza pomoc przedmedyczna
  2. Metodyka instruktażu BHP na stanowisku pracy
  3. Szkolenia OKRESOWE BHP
Kursy z branży BUDOWNICTWA
  1. Malarz
  2. Tapeciarz
  3. Murarz
  4. Tynkarz
  5. Płytkarz
  6. Posadzkarz
  7. Monter instalacji wodno – kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowych – HYDRAULIK
  8. Technolog robót wykończeniowych
  9. Brukarz
  10. Dekarz – blacharz
  11. Rusztowania budowlano – montażowe metalowe – montaż i demontaż
Kursy z branży ENERGETYCZNEJ
  1. Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne (G1 - SEP) – ELEKTRYK
  2. Zasady eksploatacji urządzeń i instalacji gazowych (G3)
  3. Palacz kotłów C.O.
  4. Szkolenie przygotowujące do odnowienia uprawnień elektroenergetycznych (G1, G2, G3)
Kursy z branży GASTRONOMICZNEJ
  1. Kucharz małej gastronomii
  2. Kelner, barman, barista – do wyboru
  3. Cukiernik
Kursy z branży HANDLOWEJ
  1. Magazynier / hurtownik
  2. Sprzedawca / handlowiec
Kursy z branży INFORMATYCZNEJ
  1. Arkusz kalkulacyjny MS Excel
  2. Bezwzrokowe pisanie na klawiaturze komputera
  3. Obsługa komputera i internetu
  4. Obsługa programu AUTOCAD
Kursy z branży OPIEKI i OCHRONY ZDROWIA
  1. Opiekunka osób starszych i niepełnosprawnych
  2. Pierwsza pomoc przedmedyczna
Kursy z OBSŁUGI I KONSERWACJI URZĄDZEŃ TRANSPORTU BLISKIEGO
  1. Hakowy dźwignic
  2. Obsługa dźwigów towarowych i towarowo – osobowych
  3. Obsługa i eksploatacja hydraulicznych dźwigów samochodowych (HDS)
  4. Obsługa żurawi wieżowych
  5. Obsługa żurawi stałych, przenośnych i przewoźnych
  6. Obsługa żurawi samojezdnych
  7. Obsługa suwnic
  8. Konserwator suwnic
  9. Kierowca operator wózków jezdniowych (wózki widłowe)
  10. Kierowca operator wózków jezdniowych – przygotowanie do egzaminu
Kursy dotyczące MASZYN I INNYCH URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH DO ROBÓT DROGOWYCH, ZIEMNYCH i BUDOWLANYCH
  1. Rusztowania budowlano – montażowe metalowe – montaż i demontaż
  2. Operator agregatów tynkarskich
  3. Operator betoniarek
  4. Operator narzędzi udarowych ręcznych
  5. Operator przecinarek do nawierzchni dróg o napędzie spalinowym – Klasa III
  6. Operator zagęszczarek i ubijaków wibracyjnych
Kursy z branży OBRÓBKI METALI
  1. Ślusarz
  2. Tokarz
Kursy z branży OGRODNICTWA i LEŚNICTWA
  1. Obsługa i eksploatacja kosiarek i wykaszarek
  2. Obsługa pił spalinowych
  3. Ogrodnik terenów zieleni
Kursy w branży ADMINISTRACJA, KSIĘGOWOŚĆ, KADRY
  1. Archiwista
  2. Podstawy księgowości wspomaganej komputerem
  3. Pracownik administracyjno – biurowy
  4. Pracownik kadrowo – płacowy z obsługą programów użytkowych

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem kursów – kliknij w link

Galeria


Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3

Polecane