O nas

Witamy na Stronie Działu Szkolenia WZDZ w Opolu!

Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego w Opolu jest stowarzyszeniem oświatowym powstałym 30 listopada 1989 roku w wyniku przekształcenia „Zakładu Doskonalenia Rzemiosła” powołanego aktem z dnia 1 września 1951 roku.

Celem powołania Zakładu było edukacyjne wsparcie kadr zatrudnionych w Rzemiośle. Zmieniający się rynek gospodarczy, tworzenie małych i średnich przedsiębiorstw przyczynił się do rozszerzenia zakresu oferty oświatowej nadając obecny kształt Zakładowi.

Obecnie działalność WZDZ oparta jest na trzech filarach działalności oświatowej, zawartych w słowach:

  • UCZY – poprzez prowadzenie 32 szkół na różnym poziomie edukacyjnym,
  • KSZTAŁCI – poprzez prowadzenie praktycznej nauki zawodu w pięciu branżach zawodowych,
  • DOSKONALI – poprzez prowadzenie sieci ośrodków doskonalenia zawodowego – kształcenia ustawicznego.

WZDZ w Opolu w ramach stowarzyszania się pracuje w sieci 29 tego typu zakładów rozsianych po terytorium całego kraju. Posiadamy ciągle rozwijającą się sieć ośrodków kształcenia ustawicznego na terenie naszego województwa, która zapewnia sprawne świadczenie usług oświatowych.

Wspólnie z naszymi partnerami realizowaliśmy i nadal realizujemy programy finansowane z funduszy Unii Europejskiej.

Dział Szkoleń WZDZ w Opolu działa od początków istnienia firmy. Mamy na swoim koncie wiele lat doświadczeń. W naszym dziale kładziemy nacisk na wartości, które powodują, że nasze szkolenia są wyjątkowe. Tradycja szkoleń oraz doskonalenia umiejętności i kompetencji naszych kursantów jest dla nas jednym z najważniejszych parametrów.

Dlaczego Szkolenia? Wierzę, że nauka i rozwój są elementami zapewniającymi udaną karierę oraz życie. Przez lata zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które doprowadziło do stosowania metod i rozwiązań najlepiej ukierunkowanych na teoretyczne i praktyczne umiejętności niezbędne w trakcie wszelkiego rodzaju testów oraz egzaminów. Umiejętności zdobyte w ten sposób na naszych szkoleniach zostają z kursantami na całe życie.

(Visited 4 527 times, 1 visits today)

Wyszukiwanie

Sonda

Jakie szkolenie Cię interesuje?

Wyniki

Loading ... Loading ...